Enhörning Magic Inomhusdekoration
- Specialegenskaper Timer
Enhörningsformad dekoration med kallvit ljus.
Läs mer
Enhörning Magic Inomhusdekoration
Batteridriven inomhusdekoration med vacker skimrande yta som ger en fin effekt när produkten tänds upp. Timerfunktion, 6h på 18h av, i batteridosan.
Fin dekoration för hela året.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,3 W |
| Färgtemperatur | Kallvit |
| Färg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer |
| Antal lampor | 150 |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | 30 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Djup | 15 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Honeycomb Bordsdekoration Vit
Bordsdekoration tillverkad av vikt FSC - märkt papper.
221 kr
/ st
Star Trading
Honeycomb Bordsdekoration Beige
Bordsdekoration tillverkad av vikt FSC - märkt papper.
221 kr
/ st
