Julgran Alvika Vit 210cm
210cm konstgran med bipackad 180-ljusslinga i Crispy vit LED.
Läs mer
Julgran Alvika Vit 210cm
210cm konstgran med bipackad 180-ljusslinga i Crispy vit LED. Granen går bra att använda både med och utan slinga.
Specifikation
| Färg | Vit |
| B/H/D | 118/210/118 cm |
| Ljuskälla ingår | Ja (LED) |
| Total effekt | 2,79 W |
| Transformator | 31V DC 3,6W IP44 Schuko-kontakt |
| Antal Sektioner | 3 st |
| Gran-Konstruktion | Fasta grenar |
| Användningsområde | Utomhus/Inomhus |
Antonio Noguera frågade
för 4 månader sedan
Hej. Följer det med någon form av väska för förvaring? Tack på förhand. Med vänlig hälsning, Antonio
Butiken svarade
Hej!
Nej, antingen får du spara kartongen och packa ner den i den igen eller så får du köpa till en Förvaringspåse Julgran 120cm Grön.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Julgran Slim Vit 210cm
Dekorativ vit slimmad julgran med en höjd på 210cm för inomhus eller utomhusbruk.
975 kr
/ st
Star Trading
Dekorationsträd Lummer 45cm
Bordsgran i PE material med lite glitter och fot av cement.
195 kr
/ st
Star Trading
Julgran med LED Pop-Up-Tree Guld 185cm
Vacker pop-up julgran som sprider härlig julstämning i hemmet.
1 169 kr
/ st
Star Trading
Dekorationsträd Lummer 55cm
Bordsgran i PE material med lite glitter och fot av cement.
286 kr
/ st
Star Trading
Julgran Slim Grön 210cm
Grön slimmad julgran med en höjd på 195cm för inomhus eller utomhusbruk.
975 kr
/ st
