Julgran med LED Pop-Up-Tree Guld 185cm
Vacker pop-up julgran som sprider härlig julstämning i hemmet.
Läs mer
Julgran med LED Pop-Up-Tree Guld 185cm
Vacker pop-up julgran som sprider härlig julstämning i hemmet. Granen är grön med guld dekorationer. Julgranen har 144 LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett härligt varmvitt sken.
Specifikation
| Färg | Guld |
| Ljuskälla | LED |
| B/H/D | 85/185/85 cm |
| Antal ljuskällor | 144 st |
| Sockel | Ej Utbytbar |
| Medelivslängd | 5.000 h |
| Strömbrytare | Nej |
| Total effekt | 3,46W |
| Transformator | 24V AC 4,8VA IP20 Eurokontakt |
| Antal Sektioner | 1 st |
| Anslutningskabelns längd | 200 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Julgran Slim Vit 210cm
Dekorativ vit slimmad julgran med en höjd på 210cm för inomhus eller utomhusbruk.
975 kr
/ st
Star Trading
Dekorationsträd Lummer 55cm
Bordsgran i PE material med lite glitter och fot av cement.
286 kr
/ st
Star Trading
Dekorationsträd Lummer 45cm
Bordsgran i PE material med lite glitter och fot av cement.
195 kr
/ st
Star Trading
Dekorationsträd Lummer 65cm
Bordsgran i PE material med lite glitter och fot av cement.
395 kr
/ st
Star Trading
Julgran Slim Grön 210cm
Grön slimmad julgran med en höjd på 195cm för inomhus eller utomhusbruk.
975 kr
/ st
