Antikljus Flamme Slim Grön 28cm 2-pack
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
2-pack gröna antikljus i höjden 28cm, med slät yta och en låga som ger ett naturtrogen sken.
Läs mer
Antikljus Flamme Slim Grön 28cm 2-pack
2-pack antikljus i höjden 28cm, med slät yta och en låga som ger ett naturtrogen sken och utseende. Fjärrkontroll ingår.
Max 5 set (10 ljus) kan styras av samma fjärrkontroll. Avstånd max 5m.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Antikljus |
| Effekt | 0,02W |
| Färg | Grön |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 4st AAA (ingår ej). Livstid ca 100h. |
| Batteri fjärrkontroll | 1st CR2032 (ingår) |
| Timeregenskaper | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Bredd | 2,1 cm |
| Höjd | 28,5 cm |
| Djup | 2,1 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Antikljus Flamme Metall Guld 28cm
Guld antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
139 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Shine Vit
Vita antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
149 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Shine Rosa
Rosa antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
139 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Candy Gul
2 pack gula antikljus i vår Flamme Candy serie.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
65 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Metall Guld 39cm
Guld antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
149 kr
/ frp
