Antikljus LED 2-pack Utomhus med fjärrkontroll
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
2p antikljus som går att använda både inomhus och utomhus. Höjden för dessa ljus är 28cm. Fjärrkontroll ingår – styr upp till 10 ljus samtidigt.
Läs mer
Antikljus LED 2-pack Flamme Slim Utomhus med fjärrkontroll
2p antikljus som går att använda både inomhus och utomhus.
Höjden för dessa ljus är 28cm och de har en slät yta och en låga som ger ett naturtroget sken och utseende.
Fjärrkontroll ingår.
Max 5 set (10 ljus) kan styras av samma fjärrkontroll.
Avstånd max 5m.
Dessa ljus har en silikonbelagd fot som gör att ljusen står stadigare i ljushållaren.
Batteri: 4 batterier AAA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Antikljus |
| Effekt | 0,02W |
| Färg | Vit |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 4 batterier AAA ingår ej |
| Timeregenskaper | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Storlek | 28 cm |
| Bredd | 2,2 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Djup | 2,2 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Antikljus Flamme Metall Guld 28cm
Guld antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
139 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Shine Vit
Vita antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
149 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Shine Rosa
Rosa antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
139 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Candy Gul
2 pack gula antikljus i vår Flamme Candy serie.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
65 kr
/ frp
Star Trading
Antikljus Flamme Metall Guld 39cm
Guld antikljus i 2 pack med vår naturtrogna låga Flamme.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
149 kr
/ frp
