Blockljus Flamme Advent
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
Batteridrivna 4-pack blockljus för advent med fjärrkontroll, Star trading.
Läs mer
Blockljus Flamme Advent
4 pack ljus i vit stearin med guldsiffror på. Med den medföljande fjärrkontrollen kan man enkelt tända ljusen en och en eller alla samtdigt. Ljusen har även inbyggd timer.
Ljusen drivs av 2xAA batterier till varje ljus och fjärrkontrollen av 1xCR2032, inga batterier medföljer.
Batteri: 2 batterier AA i varje ljus ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Blockljus |
| Färg | Vit |
| Färgtemperatur | Varmvit |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 8 AA & 1 CR2032 ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timeregenskaper | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Varumärke | Star Trading |
| Specialegenskaper | Fjärrkontroll |
Mått
| Storlek | 12,5 cm |
| Bredd | 7,5 cm |
| Höjd | 12,5 cm |
| Djup | 7,5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Blockljus 15cm Flamme Stripe Rosa
Flamme Stripe är ett blockljus gjord av rosa vax med en räfflad-randig yta.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Färgtemperatur Varmvit
78 kr
/ st
Star Trading
Blockljus M-Twinkle Vit 12,5cm
Verklighetstrogna ljus i vax med vickande låga.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
Star Trading
Glaslykta Flamme Romb 10cm Rosa
Flamme Romb glaslykta med batteriljusi varmrosa ton på glaset med rombformat mönster.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
108 kr
/ st
Star Trading
Glaslykta Flamme Romb 12.5cm Rosa
Flamme Romb glaslykta med batteriljusi varmrosa ton på glaset med rombformat mönster.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
125 kr
/ st
Star Trading
Blockljus M-Twinkle Vit 10cm
Verklighetstrogna ljus i vax med vickande låga.
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Färgtemperatur Varmvit
85 kr
/ st
