Bordslampa Bobby laddningsbar Vit
- Material Plast
Snygg uppladdningsbar bordslampa för inomhusbruk med tre val av färgtemperatur.
Läs mer
Bordslampa Bobby laddningsbar Vit
Snygg uppladdningsbar bordslampa för inomhusbruk med tre val av färgtemperatur (varmvitt, kallvitt och dagsljus). Justeras enkelt med ett lätt tryck på den silverfärgade knappen på lampfoten.
Lampan har dimmerfunktion som justeras genom att hålla ett finger på knappen till önskad ljusstyrka.
Brinntid mellan 3-50 timmar beroende på val av ljusstyrka. Att ladda lampan fullt tar ca 3 timmar.
Batteri 18650 Li-Ion, 3.7V 2000 mAh, ej utbytbart.
Laddsladd med USB C uttag medföljer.
För inomhusbruk.
Lampan finns i tre färger, vit, grå eller ljusgrön.
Skötselanvisningar

Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 1,9W |
| Ljusflöde | 20 lm |
| Färgtemperatur | 2700K / 4000K / 6000K |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 12,5 cm |
| Höjd | 21,5 cm |
| Djup | 12,5 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Lampfot E27 Box Brun
Lampfot med ribbat strukturmönster, tillverkad av trä med E27 sockel
198 kr
/ st
Star Trading
Lampfot E27 Box Beige
Lampfot med ribbat strukturmönster, tillverkad av trä med E27 sockel
198 kr
/ st
Star Trading
Lampfot E27 Box Vit
Lampfot med ribbat strukturmönster, tillverkad av trä med E27 sockel
198 kr
/ st
Star Trading
Lampfot E27 Box Svart
Lampfot med ribbat strukturmönster, tillverkad av trä med E27 sockel
198 kr
/ st
