Disco bordslampa med LED-belysning för inomhusbruk.
En häftig bordslampa som fixar discobelysning! Lampan roterar och ger ljuseffekter i RGB-färg.
- Inbyggd LED-lampa RGB
- 1,8 m svart kabel med strömbrytare
- Mått (HxØ) 105x88 mm
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Bord |
| Vinklingsbar | Nej |
| Sockel | - |
| Ljuskälla | LED RGB |
| Effekt | 3W |
| Mått Ø/H | Ø88/105 mm |
| Vikt | 0,21 kg |
| Koppling | Stickkontakt |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
| Skyddsklass | 2 (Behöver ej skyddsjordas) |
| CE-märkt | Ja |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 11cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
319 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 21cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
159 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Vinter Hus 16cm Porslin
Ett vackert kanalhus i keramik för dekoration i hemmet.
125 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Inomhusdekoration Frost 14cm
Batteridriven bordsdekoration med glittrande vätska.
349 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Blockljus Glow LED 10cm
Mysigt ljus med Glow-flamma som sprider värme och stämning.
Timerfunktion gör det enkelt att bestämma tändtid
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
69 kr
/ st
