COCO Spotlight Svart 2xGU10
COCO har en rolig design med olika ytor och versioner.
Denna svartavägglampa har två lampor och tillverkad i stål kan pekas 350º på dess horisontella axel och 90º på sin vertikala axel, vilket gör den perfekt kan anpassa sig till varje utrymme och behov.
Passande ljuskälla är GU10 LED-lampa.
Specifikation
| Matning | 230V |
| Montering | Vägg |
| Sockel | GU10 |
| Passande ljuskälla | 2x GU10 LED eller halogen |
| Effekt | Max 8W |
| Mått B/H/D | 250/100/100 mm |
| Vikt | 0.9 kg |
| IP-klass | IP20 |
| Avsedd för | Inomhusbruk |
Specifikation
Liknande produkter
Faro Barcelona
COCO Spotlight Vit 2xGU10
Faro Spot för inomhusbruk med vit metall hölje.
629 kr
/ st
Faro Barcelona
COCO Spotlight Svart 3xGU10
Faro Spot för inomhusbruk med svart metall hölje.
929 kr
/ st
Faro Barcelona
RING Spotlight Nickel
995 kr
699 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med metallhölje i nickel.
-30%
Faro Barcelona
RING Spotlight Grå
995 kr
699 kr
/ st
Faro Takarmatur för inomhusbruk med metallhölje i grå färg.
-30%
