Crispy Ice White Istappsslinga 480
Istappsslinga med 480 LED
Läs mer
Rekommenderade tillbehör
Crispy Ice White Istappsslinga 480
Istappsslinga med 480 LED lampor med vackert, lite kallare ljussken. Slingan är ca 12 meter lång. Perfekt för dekoration i din trädgård eller på huset.
Specifikation
| Färg | Svart |
| B/H | 1190/55 cm |
| Antal lampor | 480 st |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
| Typ av ljuskälla | LED Kallvit |
| Färgtemperatur | 3000 K |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Transformator | 31V DC 6W IP44 Schuko-kontakt |
| Spänning | 31V DC |
| Total effekt | 4,46 W |
| IP-klass | IP44 |
| Användningsområde | Inom- /utomhus |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Crispy Ice White Ljusslinga 16m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 800 LED lampor
295 kr
/ st
Star Trading
Crispy Ice White Ljusslinga 3,6m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 180 LED lampor
110 kr
/ st
