Dew Drop Ljusslinga 100 LED
Ljusslinga 100 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. Med trafo.
Läs mer
Dew Drop Ljusslinga 100 LED
Dekorativ ljusslinga med 100 stycken varmvita LED dew drops. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Slingan är silverfärgad och 5 m lång
Helen Lillieborg frågade
för 8 månader sedan
Går det bra att koppla denna ljusslinga till en timer?
Butiken svarade
Hej!
Ja, det går bra.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Antal lampor | 100 |
| Färg | Silver |
| Kabelfärg | Silver |
| Färgtemperatur | Varmvit (3000°K) |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,77 W |
| Ljusflöde | 83 lm |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230 V |
| Anslutningskabelns längd | 300 cm |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
Mått
| Längd | 500 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drops Ljusslinga Dusch
Häftig ljusslinga med 600 LED dew drops fördelade på 20 strängar.
434 kr
/ st
Star Trading
Dew Drops String utomhus 200 LED Varmvit/Silver med trafo
Ljusslinga 200 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. Med trafo för utomhusbruk.
169 kr
/ st
