Dew Drops Bird 46 LED Varmvit/Silver för batteri
Ljusslinga 46 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. För batteridrift.
Läs mer
Dew Drops Bird 46 LED Varmvit/Silver för batteri
Ljusslinga 46 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel.
5 st slingor i en bukett, 3 st 100 cm (10 st LED) och 2 st 80 cm (8 st LED), med en liten fågel i plexiglas längst ut på varje slinga.
Drivs med 3 st AA batteri (medföljer ej) och har inbyggd timer (6 h på, 18 h av, repeterande).
Star Trading Art.nr: 726-84
Specifikation
| Längd | 100 cm |
| Antal ljuskällor | 46 st |
| Ljuskälla | LED |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Total effekt | 2,76W |
| Anslutnigskabelns längd | 30 cm |
| Batteri | 3 x AA. Livstid ca 150h. |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
149 kr
109 kr
/ st
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk.
Nyhet
-27%
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 200cm Varmvit
200cm Varmvit ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar
169 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100LED
6 meter Ljusslinga med 100 varmvita LED
- Färgtemperatur 2800K
129 kr
/ st
