Dew Drops Pearl 20 LED Vit/Silver för batteri
Ljusslinga 20 LED med vitt ljus och silverfärgad kabel. För batteridrift.
Läs mer
Dew Drops Pearl 20 LED Vit/Silver för batteri
Ljusslinga 20 LED med vitt ljus och silverfärgad kabel.
1 st slinga 190 cm med 20 st LED och med vita pärlband.
Drivs med 3 st AA batteri (medföljer ej) och har inbyggd timer (6 h på, 18 h av, repeterande).
Star Trading Art.nr: 728-34
Specifikation
| Längd | 190 cm |
| Antal ljuskällor | 20 st |
| Ljuskälla | LED |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Total effekt | 1,2W |
| Anslutnigskabelns längd | 50 cm |
| Batteri | 3 x AA. Livstid ca 80h. |
| IP-klass | IP20 |
Anneli Lundegård frågade
för 1 år sedan
Kan man sammankoppla flera av era slingor?
Butiken svarade
Hej!
Nej, dessa går inte att koppla samman.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 200cm Varmvit
200cm Varmvit ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar
169 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 300cm Kallvit
300cm Kallvit ljusslinga med 720 LED dew drops fördelade på 36 strängar
269 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100 LED
Ljusslinga 100 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. Med trafo.
115 kr
/ st
