Antiklampa Soft Glow LED 700lm E27 2100K 3-step dimming
- Dimbar 3-stegs dim med minne
- Ersätter ≈50W
- Ljusflöde 70/350/700 lm
- Färgtemperatur 2100K
3-stegs dimbar 6,5W 2100K LED Antiklampa Soft Glow 700lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Antiklampa Soft Glow LED 6,5W 700lm E27 2100K 3-stegs dimming
Lyktlampa med 3-stegs klickdimring med minnesfunktion! Ljusstyrkan ändras enkelt genom slå av och på strömbrytaren. Välj mellan 70lm - 350lm - 700lm.
Ljusfärgen är 2100K och sockeln är E27.
Startar på senast använda ljusstyrkan.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Antik (Edison) |
| Dimbar | 3-stegs dim med minne |
| Effekt | 6,5W |
| Ersätter | ≈50W |
| Ljusflöde | 70/350/700 lm |
| Färgtemperatur | 2100K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | F |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 64 mm |
| Höjd | 144 mm |
| Djup | 64 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Normallampa LED 470lm E27 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 4,5W 2700K LED Normallampa Vita Filament 470lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
42 kr
/ st
Star Trading
Normallampa LED 806lm E27 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 7W 2700K LED Normallampa Vita Filament 806lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
48 kr
/ st
Star Trading
Normallampa LED Matt 806lm E27 2700K 2-pack
2-pack 7,0W 2700K LED Normallampa Matt 806lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 2700K
49 kr
/ st
Star Trading
Normallampa Filament LED 1500lm E27 2700K
10,5W 2700K LED Normallampa Filament 1500lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈99W
- Ljusflöde 1500 lm
- Färgtemperatur 2700K
74 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Antiklampa Filament Opal LED 600lm E27 2700K 3-step dimming
3-stegs dimbar 6,5W 2700K LED Normallampa Filament Opal med E27 sockel för 230V.
- Dimbar 3-stegs dim med minne
- Ersätter ≈48W
- Ljusflöde 60/300/600 lm
- Färgtemperatur 2700K
64 kr
/ st
Nyhet
