Dekorationslampa Ø125 Alicante Gold LED 130lm E27 1800K Dim
- Storlek Ø125
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 130 lm
- Färgtemperatur 1800K
Dimbar druvformad 4W 1800K LED Dekorationslampa Ø125 Alicante Gold 130lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Dimbar Dekorationslampa Ø125 Alicante Gold LED 4W 130lm E27 1800K
Vår druvformade modell med ett långt böjt filament, tillsammans med en guldfinish ger denna lampa en klassisk känsla.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Dekoration |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4W |
| Ersätter | ≈15W |
| Ljusflöde | 130 lm |
| Färgtemperatur | 1800K |
| Färg | Guld |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø125 |
| Bredd | 125 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Djup | 125 mm |
Liknande produkter
Calex
Royal Kinna LED Titan 60lm E27 Rök 2000K Dim
Dimbar 3,5W 60lm 2000K LED Rökfärgad med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 60 lm
- Färgtemperatur 2000K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Dekorationslampa Ø215 Baroque Vit LED 150lm E27 1800K Dim
1 195 kr
799 kr
/ st
Dimbar 5W 1800K LED Dekorationslampa Ø215 Baroque Vit 150lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø215
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 150 lm
- Färgtemperatur 1800K
-33%
Calex
Dekorationslampa Ø215 Baroque Svart LED 30lm E27 1800K Dim
1 195 kr
799 kr
/ st
Dimbar 5W 1800K LED Dekorationslampa Ø215 Baroque Svart 30lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø215
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 30 lm
- Färgtemperatur 1800K
-33%
Calex
Dekorationslampa Ø215 Baroque Grön LED 50lm E27 2300K Dim
1 195 kr
799 kr
/ st
Dimbar 5W 2300K LED Dekorationslampa Ø215 Baroque Grön 50lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø215
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 1800K
-33%
Calex
Dekorationslampa Ø140 Situna Titanium LED 230lm E27 2100K Dim
835 kr
499 kr
/ st
Dimbar 6W 2100K LED Dekorationslampa Ø140 Situna Titanium 230lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø140
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 230 lm
- Färgtemperatur 2100K
-40%
