Dekorationslampa Ø110 Barcelona Titanium LED 60lm E27 1800K Dim
- Storlek Ø110
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 60 lm
- Färgtemperatur 1800K
Dimbar 4W 1800K LED Dekorationslampa Ø110 Barcelona Titanium 60lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Dimbar Dekorationslampa Ø110 Barcelona Titanium LED 4W 60lm E27 1800K
Vår mest futuristiska modell med matchande filament, tillsammans med titanium spegel-liknande finish tar denna design och dekorativa belysning till en helt ny nivå.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Dekoration |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4W |
| Ersätter | ≈5W |
| Ljusflöde | 60 lm |
| Färgtemperatur | 1800K |
| Färg | Rök |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | Ra90 |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø110 |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 307 mm |
| Djup | 110 mm |
Liknande produkter
Calex
Royal Kinna LED Titan 60lm E27 Rök 2000K Dim
Dimbar 3,5W 60lm 2000K LED Rökfärgad med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 60 lm
- Färgtemperatur 2000K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Dekorationslampa Ø215 Baroque Vit LED 150lm E27 1800K Dim
1 195 kr
799 kr
/ st
Dimbar 5W 1800K LED Dekorationslampa Ø215 Baroque Vit 150lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø215
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 150 lm
- Färgtemperatur 1800K
-33%
Calex
Dekorationslampa Ø215 Baroque Svart LED 30lm E27 1800K Dim
1 195 kr
799 kr
/ st
Dimbar 5W 1800K LED Dekorationslampa Ø215 Baroque Svart 30lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø215
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 30 lm
- Färgtemperatur 1800K
-33%
Calex
Dekorationslampa Ø215 Baroque Grön LED 50lm E27 2300K Dim
1 195 kr
799 kr
/ st
Dimbar 5W 2300K LED Dekorationslampa Ø215 Baroque Grön 50lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø215
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 1800K
-33%
Calex
Dekorationslampa Ø140 Situna Titanium LED 230lm E27 2100K Dim
835 kr
499 kr
/ st
Dimbar 6W 2100K LED Dekorationslampa Ø140 Situna Titanium 230lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø140
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 230 lm
- Färgtemperatur 2100K
-40%
