Globlampa Ø220 LED Boden Multi 40lm E27 2000K Dim
- Storlek Ø220
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈5W
- Ljusflöde 40 lm
- Färgtemperatur 2000K
Dimbar 4W 2000K LED Globlampa Ø220 Boden Multi 40lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Dimbar Dekorationslampa Boden Multi LED 4W 40lm E27 2000K
En dekorativ oval LED-lampa med spiralformat filament.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Glob |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4W |
| Ersätter | ≈5W |
| Ljusflöde | 40 lm |
| Färgtemperatur | 2000K |
| Färg | Multi |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | Ra90 |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø220 |
| Bredd | 220 mm |
| Höjd | 225 mm |
| Djup | 220 mm |
Liknande produkter
Calex
Globlampa Ø125 LED 80lm E27 NEO Rök 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 80lm Titanium dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED 75lm E27 NEO Champagne 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 75lm Champagne dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 75 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED 200lm E27 NEO Rainbow 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 200lm Rainbow dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈20W
- Ljusflöde 200 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED Opal Papyrus 220lm E27 1800K Dim
4W 1800K 220lm Globlampa Opal med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 220 lm
- Färgtemperatur 1800K
219 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED 70lm E27 NEO Rosa 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 70lm Rosa dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 70 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
