Dimbar Dekorationslampa Magneto Beo LED 4W 70lm E27
- Storlek Ø300 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 70 lm
- Färgtemperatur 1800K
Varmvit 1800K dekorativ LED lampa Magneto Beo.
Läs mer
Dimbar Dekorationslampa Magneto Beo LED 4W 70lm E27
Utrustade med ett flexibelt filament som hålls rakt på plats med en magnet, fungerar dessa lampor som det perfekta blickfånget i alla utrymmen. Låt dig överraskas av den unika atmosfären och funktionaliteten som denna lampa tillför ditt utrymme. Dimbar; med en LED-dimmer kan ljusintensiteten på denna LED-lampa enkelt justeras till önskad atmosfär.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Dekoration |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4,0W |
| Ersätter | ≈10W |
| Ljusflöde | 70 lm |
| Färgtemperatur | 1800K |
| Färg | Rök |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 15.000 timmar |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 213 mm |
| Djup | 300 mm |
Liknande produkter
Calex
Globlampa Ø125 Silk LED 80lm E27 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K LED Globlampa Ø125 Spiral Filament 80lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø125
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 80lm
- Färgtemperatur 1800K
275 kr
/ st
Calex
Globlampa Ø125 LED 80lm E27 NEO Rök 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 80lm Titanium dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED 200lm E27 NEO Rainbow 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 200lm Rainbow dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈20W
- Ljusflöde 200 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø80 Guld LED 250lm E27 1800K Dim
Dimbar 4W 2100K LED Globlampa med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2100K
119 kr
/ st
Calex
Globlampa Ø125 Silk LED 140lm E27 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K LED Globlampa Ø125 Spiral Filament 140lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø125
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 140 lm
- Färgtemperatur 1800K
319 kr
/ st
