Dekorationslampa Ø250 Sydney Titanium LED 250lm E27 1800K Dim
- Storlek Ø250
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 1800K
Dimbar 8W 1800K LED Dekorationslampa Ø250 Sydney Gold 250lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Dimbar Dekorationslampa Ø250 Sydney Titanium LED 8W 250lm E27 1800K
Vår stora Sydney LED med passande filament, komplimenterat med titanium spegel-liknande finish tar denna design och dekorativa belysning till en helt ny nivå.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Glob |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 8W |
| Ersätter | ≈25W |
| Ljusflöde | 250 lm |
| Färgtemperatur | 1800K |
| Färg | Rök |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø250 |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Djup | 250 mm |
Liknande produkter
Calex
Globlampa Ø125 Inception LED 80lm E27 1800K Dim
Dimbar 3,5W 1800K LED Globlampa Ø125 Inception 80lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 80 lm
- Färgtemperatur 1800K
195 kr
/ st
Calex
Globlampa Ø125 Guld LED 470lm E27 2100K Dim
Dimbar 5W 2100K LED Globlampa 470lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2100K
109 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED 75lm E27 NEO Champagne 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 75lm Champagne dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 75 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED 70lm E27 NEO Rosa 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 70lm Rosa dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 70 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 Guld LED 120lm E27 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K LED Globlampa 120lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 120 lm
- Färgtemperatur 1800K
189 kr
/ st
Nyhet
