Globlampa Ø125 Magneto Titan LED 90lm E27 1800K Dim
- Storlek Ø125
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 90 lm
- Färgtemperatur 1800K
Dimbar 4W 1800K LED Globlampa Ø125 Magneto Filament 90lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Dimbar Globlampa Ø125 Magneto Titan LED 4W 90lm E27 1800K
Utrustade med ett flexibelt filament som hålls rakt på plats med en magnet, fungerar dessa lampor som det perfekta blickfånget i alla utrymmen. Låt dig överraskas av den unika atmosfären och funktionaliteten som denna lampa tillför ditt utrymme. Dimbar; med en LED-dimmer kan ljusintensiteten på denna LED-lampa enkelt justeras till önskad styrka.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Glob |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 4W |
| Ersätter | ≈10W |
| Ljusflöde | 90 lm |
| Färgtemperatur | 1800K |
| Färg | Rök |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Calex |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | Ø125 |
| Bredd | 125 mm |
| Höjd | 173 mm |
| Djup | 125 mm |
Liknande produkter
Calex
Globlampa Ø125 LED Smoke 40lm E27 1800K Dim
4W 1800K LED Globlampa Ø125 Smoke 40lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 40 lm
- Färgtemperatur 1800K
229 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 Silk LED 80lm E27 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K LED Globlampa Ø125 Spiral Filament 80lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø125
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 80lm
- Färgtemperatur 1800K
275 kr
/ st
Calex
Globlampa Ø125 Silk LED 140lm E27 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K LED Globlampa Ø125 Spiral Filament 140lm med E27 sockel för 230V.
- Storlek Ø125
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈15W
- Ljusflöde 140 lm
- Färgtemperatur 1800K
319 kr
/ st
Calex
Globlampa Ø125 LED Opal Papyrus 220lm E27 1800K Dim
4W 1800K 220lm Globlampa Opal med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 220 lm
- Färgtemperatur 1800K
219 kr
/ st
Nyhet
Calex
Globlampa Ø125 LED 75lm E27 NEO Champagne 1800K Dim
Dimbar 4W 1800K 75lm Champagne dekorationslampa
- Storlek Ø125 mm
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈10W
- Ljusflöde 75 lm
- Färgtemperatur 1800K
349 kr
/ st
Nyhet
