Girlang Eira 150cm
Girlang gjord i PE material med ett naturligt grankvist utseende
Läs mer
Girlang Eira 150cm
Girlang gjord i PE material med ett naturligt grankvist utseende.
150 cm lång och med 30 små dew drop led monterade.
Batteri: 2 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Girlang |
| Storlek | 150cm |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Batteriinformation | 2 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 150h. |
| Timer | 6h på, 18h av, repeterande |
| Varumärke | Star Trading |
| IP Klass | IP20 |
Mått
| Längd | 150cm |
| Bredd | 8 cm |
| Höjd | 8 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Girlang Erna Batteri 180cm
Erna girlang är 180 cm lång och har gröna naturliknande grenar.
285 kr
/ st
Star Trading
Krans Calgary 60-LED lampor 70cm
Grön natutrogen krans med 60 varmvita LED-lampor.
675 kr
/ st
Star Trading
Girlang Barr 170cm
Stilfull girlang med långa, svepande grenar i miljövänligt PE-material.
Med 30 varmvita ljuspunkter passar den lika bra ute som inne.
395 kr
/ st
Star Trading
Girlang Greyland 300cm
Elegant girlang i grågrön mix av PE- och PVC-grenar med 60 varmvita LED-ljus. Batteridriven med timerfunktion och passar både inomhus och utomhus.
795 kr
/ st
Star Trading
Krans Greyland 100cm med LED-ljus
Stor och vacker krans i grågrön mix av PE- och PVC-grenar med 80 varmvita LED-ljus. Batteridriven med timerfunktion och passar både inomhus och utomhus.
1 345 kr
/ st
