Glasdekoration Harry Brun
- Specialegenskaper Timer
- Material Glas
Kaninformad dekoration, perfekt till påsk, tillverkad i glas.
Läs mer
Glasdekoration Harry Brun
Stilfull bordsdekoration i mörkt brunt glas. Placeras på bord eller bänk och ger ett vacker sken. En fin dekoration för påskdukningen men passar att ha framme hela året. Batteridriven med timerfunktion för inomhusbruk
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Bord |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 0,05 W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Brun |
| Specialegenskaper | Timer |
| Antal lampor | 10 |
| Material | Glas |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Spänning | Batteri |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Storlek | 25 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Djup | 9 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Honeycomb Bordsdekoration Vit
Bordsdekoration tillverkad av vikt FSC - märkt papper.
221 kr
/ st
Star Trading
Honeycomb Bordsdekoration Beige
Bordsdekoration tillverkad av vikt FSC - märkt papper.
221 kr
/ st
