Globe Mini Ljusslinga Solcell 10st
- Färgtemperatur 3000K
- Specialegenskaper Ljussensor
Solcellsslingan Globe Mini har 10 små glober som är tillverkad i transparent PC plast.
Läs mer
Tillbehör Solcells Batteri 18650
Globe mini Ljusslinga Solcell 10st
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 10 |
| Effekt | 0,3W |
| Färgtemperatur | 3000K |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Specialegenskaper | Ljussensor |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,3W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Solcell |
| Batteriinformation | 1 batteri 18650Li-IonRechargeable ingår. Brinntid ca. 5h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 270 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Anslutningskabelns längd | 200 cm |
| Avstånd mellan lampor | 30 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Partaj 16st Varmvit med Vit kabel
Partyljusslinga för utomhusbruk med 16 klara höljen och vit kabel.
- Färgtemperatur 2600K
269 kr
/ st
Star Trading
Solcellsljusslinga Wings
Solcellsslingan Wings har 8 metalldekorationer i form av en insekt.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
145 kr
/ st
Star Trading
Flame Solcellsljusslinga
Solcellsdriven slinga med åtta rutmönstrade bollar som lyser upp med flammande låga i mörkret.
229 kr
/ st
Star Trading
Solcellsljusslinga Globini Transparent
Solcellsdriven ljusslinga med små genomskinliga kulor med luftbubblor inuti.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Ljussensor
149 kr
/ st
Star Trading
Sunlight Solcellsljusslinga 7m
Solcellsdekorationen Sunlight-8 är en slinga med åtta dekorationer av metallnät
615 kr
/ st

