Golden Warm White Ljusslinga 24m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 1200 LED lampor
Läs mer
Golden Warm White Ljusslinga 24m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 1200 LED lampor med vackert gyllene ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med ett avstånd på 2cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård.
Specifikation
| Färg | Svart |
| Längd | 2400 cm |
| Antal lampor | 1200 st |
| Avstånd mellan lampor | 2 cm |
| Typ av ljuskälla | LED Extra Varmvit |
| Färgtemperatur | 1.970 K |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Transformator | 31V DC 9W IP44 Schuko-kontakt |
| Spänning | 31V DC |
| Total effekt | 8,18 W |
| IP-klass | IP44 |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Användningsområde | Inom- /utomhus |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Golden Warm White Ljusslinga 3,6m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 180 LED lampor
109 kr
/ st
Star Trading
Golden Warm White Ljusslinga 11m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 540 LED lampor
243 kr
/ st
Star Trading
Golden Warm White Ljusslinga 16m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 800 LED lampor
338 kr
/ st
Star Trading
Golden Warm White Ljusslinga 2,8m 7cm mellan lamporna
Ljusslinga med 40 LED lampor
75 kr
/ st
