Golden Warm White Ljusslinga 5,6m 7cm mellan lamporna
Ljusslinga med 80 LED lampor
Läs mer
Golden Warm White Ljusslinga 5,6m 7cm mellan lamporna
Ljusslinga med 80 LED lampor med vackert gyllene ljussken. Slingan är ca 5,6 meter lång med ett avstånd på 7cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård.
Specifikation
| Färg | Svart |
| Längd | 560 cm |
| Antal lampor | 80 st |
| Avstånd mellan lampor | 7 cm |
| Typ av ljuskälla | LED Extra Varmvit |
| Färgtemperatur | 1.900 K |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Transformator | 3,2V DC 0,96W IP44 Schuko-kontakt |
| Spänning | 3,2V DC |
| Total effekt | 0,5 W |
| IP-klass | IP44 |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| Användningsområde | Inom- /utomhus |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Golden Warm White Ljusslinga 2,8m 7cm mellan lamporna
Ljusslinga med 40 LED lampor
75 kr
/ st
Star Trading
Golden Warm White Ljusslinga 3,6m 2cm mellan lamporna
Ljusslinga med 180 LED lampor
109 kr
/ st
