Golvlampa Solcell 3000-6500K Pareno 2800lm IP54
- Spänning Solcell
- Ljusflöde 2.800 lm
- Färgtemperatur 3000K / 4000K / 6500K
25W 2800lm - 3000K/4000K/6500K IP54 Solcell 20.000mAh Fjärrkontroll
Läs mer
Golvlampa Solcell 3000K/4000/6500K Pareno 25W 2.800lm IP54 Fjärrkontroll
PARENO är en solcellsdriven trädgårdsarmatur med rörelsesensor som ger kraftfullt ljus utan behov av anslutning till elinstallationen, vilket gör den oberoende av kablar och eliminerar elkostnaderna i samband med användningen.
Den erbjuder ett ljusflöde på upp till 2.800 lumen och eställbar ljusfärg (3000K / 4000K / 6500K), vilket gör den enkel att anpassa till omgivningen och individuella behov.
En effektiv solpanel, ett högkapacitetsbatteri och en rörelsesensor säkerställer bekvämlighet och säkerhet efter mörkrets inbrott, och IP54-klassningen gör att armaturen fungerar bra i växlande väderförhållanden.
Rörelsesensor 8m
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Golvlampa |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 2.800 lm |
| Färgtemperatur | 3000K / 4000K / 6500K |
| Färg | Svart |
Teknisk information
| Spänning | Solcell |
| IP klass | IP54 |
| Varumärke | Kanlux |
Mått
| Bredd | 440 mm |
| Höjd | 2600 mm |
Liknande produkter
- Material Aluminium
- Material Aluminium
- Material Aluminium
- Material Aluminium
