Grenuttag 3-vägs med jord 3 meter kabel
Jordat grenuttag 3x1,5mm²
Petsäkert
Storlek:
3 meter anslutningskabel
Längd 170 mm
Bred 54 mm
Höjd 41 mm
Specifikation
Egenskaper
| Spänning | 230V |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
Teknisk information
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Heitonic |
Mått
| Längd | 170 mm |
| Bredd | 54 mm |
| Höjd | 41 mm |
| Längd Anslutningskabel | 3 meter |
Liknande produkter
Heitronic
Klockströmbrytare med timer Vit IP20 inomhus
Klockströmbrytare med timer Vit IP20 för inomhus
95 kr
/ st
Heitronic
Klockströmbrytare med timer Vit IP44 utomhus
Klockströmbrytare med timer Vit IP44 för utomhus
129 kr
/ st
Heitronic
Salerno hörnbox 2-vägs + 2 USB uttag Silver/Vit
Hörnbox med vägguttag och 1st USB-A och 1st USB-C
575 kr
/ st
