Nyhet
Inomhusdekoration Crown 17cm
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
Vacker inomhusdekoration i form av en krona.
Läs mer
Inomhusdekoration Crown 17cm
Vacker inomhusdekoration i form av en krona. En dew drop slinga är lindad runt formen.
70st varmvita LED ljuspunkter som drivs av batterier.
Fin dekoration till jul och en magisk detalj till festdukningen.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Effekt | 4,2W |
| Antal lampor | 70 |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
| Färg | Silver |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timeregenskaper | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7.000 tim |
Mått
| Bredd | 17 cm |
| Höjd | 9,5 cm |
| Djup | 17 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Freddy Tomte
Liten juldekoration, batteri driven, med laserskuret motiv, Tomte.
72 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Joylight Räv
Dekorativ innebelysning i form av en räv som drivs med batterier.
125 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Joylight Älg
Dekorativ innebelysning i form av en älg som drivs med batterier.
125 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Merry Julgran
Dekorativt hängande julgran, drivs med AA batterier.
75 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Freddy Julgran
Liten juldekoration, batteri driven, med laserskuret motiv, Julgran.
72 kr
/ st
