Inomhusdekoration Crown 22cm
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
- Specialegenskaper Timer
Vacker inomhusdekoration i form av en krona.
Läs mer
Inomhusdekoration Crown 22cm
Vacker inomhusdekoration i form av en krona. En dew drop slinga är lindad runt formen.
120st varmvita LED ljuspunkter som drivs av batterier.
Fin dekoration till jul och en magisk detalj till festdukningen.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Effekt | 7,2W |
| Antal lampor | 120 |
| Avstånd mellan lampor | 5 cm |
| Färg | Silver |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timeregenskaper | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Medellivslängd | 7.000 tim |
Mått
| Bredd | 22 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Djup | 22 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Inomhusdekoration Cupid Vägg 49cm Batteri
Dekoration med 59 LED-lampor för batteri.
198 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Joylight Isbjörn 20cm
Mysig isbjörn med gran, det lyser i kroppen och i granen.
157 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Joylight Tomte 20cm
Mysig isbjörn med gran, det lyser i kroppen och i granen.
157 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Candly
Ljus silhuett med dew drop ljusslinga med sugkopp för inomhusbruk.
82 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Icy Snöflinga 18cm
Söt dekorationsfigur i form av en snöflinga.
116 kr
/ st
