Inomhusdekoration Cupid Vägg 70cm
Dekoration med 70 LED-lampor för transformator.
Läs mer
Inomhusdekoration Cupid Vägg 70cm
Fin inomhusdekoration med dew drop att hänga på väggen. Dekorationen är 50,5 cm bred och 70 cm hög. Fin dekoration att inreda med i hemmet som avger ett härligt sken.
Star Trading Art.nr: 582-53
Specifikation
| Bredd | 50,5 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Djup | 4 cm |
| Antal ljuskällor | 70 st LED |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | Nej |
| Total effekt | 2,1W |
| Transformator | 3V DC 2,1W IP20 Euro-kontakt |
| Anslutnigskabelns längd | 3 m |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Joylight Räv
Dekorativ innebelysning i form av en räv som drivs med batterier.
125 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Santa Gunga
Gungande tomte i trä, inomhusdekoration
- Material Trä
- Spänning Batteri
- Batteriinformation 2 batterier CR2032 ingår.
95 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Merry Pepparkaka
Dekorativt hängande pepparkaka, drivs med AA batterier.
75 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Merry Julgran
Dekorativt hängande julgran, drivs med AA batterier.
75 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Milla Hjärta
Hängande dekorativt hjärta som drivs med AA batterier.
125 kr
/ st
