-32%
Juldekoration Panorama Largeville Tivoli Melodi/Rörelse OUTLET
Detaljrik dekorations by i form av ett tivoli med skridskobana, karuseller och en bergodalbana.
Läs mer
OUTLET
Juldekoration Panorama Largeville Tivoli Melodi/Rörelse
"Sprickor" i snön på några ställen, se bild.
Detaljrik dekorations by i form av ett tivoli med skridskobana, karuseller och en bergodalbana.
Musik, 8 sånger med möjlighet att stänga av musiken.
Placera på en skänk eller på ett bord och få en härlig julstämning.
Dekorationsfigur i form av en jultomte med sin släde och renar. Renarna är på väg att lyfta. Färgad led diode lyser upp dekorationen. Placera dekorationen på en hylla eller ett bord.
Specifikation
| Färg | Multi |
| Typ Av Ljuskälla | LED (Inbvggd) |
| B/H/D | 54/36/33 cm |
| Antal ljuskällor | 41 st |
| Batteriinformation | 3 AA, ingår ej |
| Livslängd Batteri | Ca 100h |
| Sockel | Ej Utbytbar |
| Medelivslängd | 5.000 h |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Transformator | 4,5V DC 0,8A IP20 Euro-kontakt |
| Total effekt | 1,3 W |
| IP-Klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslang 8-meter LED Neoled Flat Blå OUTLET
920 kr
460 kr
/ m
LED Ljusslang med LED lampor som kan delas i valfri längd.
Nyhet
-50%
Star Trading
Ljusstake Arrow Vit 36cm OUTLET
674 kr
339 kr
/ st
Modern träljusstake med fasade former.
Nyhet
-50%
Star Trading
Blockljus Flamme Grand 40cm IP44 OUTLET
303 kr
242 kr
/ st
Utomhusljus i familjen Flamme. Gjord i plast. Lyser upp med varmvitt sken.
Nyhet
-20%
Star Trading
Ljusslinga Bliss Guld Julgranskulor
Vacker batteridriven ljusslinga med 8 st beige glaskulor.
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Färgtemperatur 2500K
245 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Beady Brun träpärlor 1,5m
Exklusiv inomhusslinga med träpärlor i Brun ton. 30 varmvita LED virade runt tunn metalltråd skapar ett mjukt, elegant sken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
159 kr
/ st
