Nyhet
Juldekoration Panorama Merryville VW-buss
Dekorativ julbil, jultomten kör och i bussen ser man ett landskap med barn som åker skridskor.
Läs mer
Juldekoration Panorama Merryville VW-buss
Dekorativ julbil, jultomten kör och i bussen ser man ett landskap med barn som åker skridskor. Små LED dioder lyser upp landskapet vilket ger en fin ljusbild.
Placera på ett bord eller på en hylla och få en härlig julkänsla.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Figur |
| Färg | Röd/Vit |
| Färgtemperatur | RGB (Röd/Grön/Blå/Vit) |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,18W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Medellivslängd | 5.000 tim |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 21 cm |
| Höjd | 12,5 cm |
| Djup | 12 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Juldekoration Krans Winny 38cm
Stämningsfull guldkrans 38cm, guld löv i polyester. 80 små led punkter lyser fint i kransen.
174 kr
/ st
Star Trading
Dekoration Scenery Vinterlandskap
Vacker dekoration för inomhusbruk.
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Specialegenskaper Timer
229 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Krans Elegant Guld 45cm
Lyxig julkrans att hänga mot en väggen eller i fönster.
293 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Krans Winny 28cm
Stämningsfull guldkrans 28cm, guld löv i polyester.
133 kr
/ st
