Juldekoration Spiky
Utomhusdekoration för din trädgård med 420 varmvita LED ljus.
Läs mer
Juldekoration Spiky
Utomhusdekoration för din trädgård med 420 varmvita LED ljus.
Skapar ett vackert ljussken.
Specifikation
| Färg | Svart |
| Typ Av Ljuskälla | LED |
| B/H/D | 100/235/100 cm |
| Antal ljuskällor | 420st |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Medelivslängd | 7.000 h |
| Total effekt | 6 W |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
| IP-klass | IP44 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Utomhusdekoration Vicke Star 30cm
Batteridriven dekoration stjärna för utomhusbruk på 30cm, 50 LED.
185 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Spiky Stjärna 73cm
Utomhus dekoration med avtagbara markspett, placeras i trädgården för ett härligt ljussken.
530 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Mobilo
Batteridriven mobil dekoration för utomhusbruk, 10 LED.
175 kr
/ st
Star Trading
Juldekoration Tecidy Snögubbe 120cm
Rolig juldekoration som passar lika bra inne som ute.
1 286 kr
/ st
