Juldekoration Wandy Snöflinga
Vacker utomhusdekoration för din trädgård, set om fem snöstjärnor på markspett.
Läs mer
Juldekoration Wandy Snöflinga
Vacker utomhusdekoration för din trädgård, set om fem snöstjärnor på markspett. Lättplacerad i kruka eller på marken. Skapar ett vackert ljussken under den mörka årstiden. Batteridriven med timerfunktion.
Specifikation
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Djup | 12 cm |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Livstid ca 80h. |
| Antal ljuskällor | 5 st LED |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP-klass | IP44 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Utomhusdekoration Vicke Star 40cm
Dekorationsstjärna för utomhusbruk på 40cm, 80 LED.
285 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Mobilo
Batteridriven mobil dekoration för utomhusbruk, 10 LED.
175 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Vicke Star 30cm
Batteridriven dekoration stjärna för utomhusbruk på 30cm, 50 LED.
185 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Spiky Stjärna 73cm
Utomhus dekoration med avtagbara markspett, placeras i trädgården för ett härligt ljussken.
530 kr
/ st
