Juldekoration Wandy Stjärna
Vacker utomhusdekoration för din trädgård, set om fem stjärnor på markspett.
Läs mer
Juldekoration Wandy Stjärna
Vacker utomhusdekoration för din trädgård, set om fem stjärnor på markspett. Lättplacerad i kruka eller på marken. Skapar ett vackert ljussken under den mörka årstiden. Batteridriven med timerfunktion.
Specifikation
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Djup | 12 cm |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Livstid ca 80h. |
| Antal ljuskällor | 5 st LED |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP-klass | IP44 |
Elisabeth Starkenberg frågade
för 1 år sedan
Längd på sladden
Butiken svarade
Hej!
Det är 50cm sladd från stickkontakt till första lampan och sedan 35cm mellan lamporna.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Utomhusdekoration Vicke Star 40cm
Dekorationsstjärna för utomhusbruk på 40cm, 80 LED.
285 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Mobilo
Batteridriven mobil dekoration för utomhusbruk, 10 LED.
175 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Vicke Star 30cm
Batteridriven dekoration stjärna för utomhusbruk på 30cm, 50 LED.
185 kr
/ st
Star Trading
Utomhusdekoration Spiky Stjärna 73cm
Utomhus dekoration med avtagbara markspett, placeras i trädgården för ett härligt ljussken.
530 kr
/ st
