Julstjärna Amaze 30cm
Vacker stjärna i mässingsfärgat metallband för inomhusbruk.
Läs mer
Julstjärna Amaze 30cm
Vacker stjärna i mässingsfärgat metallband för inomhusbruk. Stjärnan har 36 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin dekoration att hänga i fönstret eller mot en vägg till advent och jul.
Specifikation
| B/H/D | 30/30/4 cm |
| Kabellängd | 350 cm |
| Antal ljuskällor | 36 st LED |
| Ljusflöde | 30 lm |
| Färgåtergivning | 64 Ra |
| Effekt | 0,3W |
| Klass | 3V / IP20 |
| Reservlampa | Ej utbytbar |
Anna Samuelsson frågade
för 1 år sedan
Är denna stjärna batteridriven eller måste den kopplas till ett eluttag?
Butiken svarade
Hej!
Den ska kopplas till ett eluttag.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Svart 30cm
Dekorativ krans i svart med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
275 kr
/ st
Nyhet
