Julstjärna Motiv Fauna 24cm
Motiv julstjärna i trä laserskuren med belysning.
Drivs med 2 st AAA batteri (ingår ej) som ger en brinntid på ca 100 timmar.
Star Trading Art.nr: 271-36
Specifikation
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 24 cm |
| Djup | 6 cm |
| Antal ljuskällor | 10 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Total effekt | 0,3W |
| Batteri | 2 x AAA |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Julstjärna Nicolas på fot i Antik mässing
Julstjärna Nicolas på fot, för 230V.
397 kr
/ st
Star Trading
Julstjärna Fot & Skärm Stila
Julstjärna med tillhörande fot och skärm för användning året runt.
495 kr
/ st
Star Trading
Julstjärna Rappe 43cm
Fantastisk, stämningsfull julstjärna att placera på ett bord eller i en hylla.
663 kr
/ st
