Julstjärna Nicolas med Guldfärgad textilsladd
Julstjärna i papp med E14-sockel för 230V.
3,5 m sladd medföljer.
Star Trading Art.nr: 231-82
Specifikation
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 21 cm |
| Antal ljuskällor | 1 st |
| Ljuskälla | Max 25W |
| Sockel | E14 |
| Strömbrytare | Nej |
| Total effekt | - |
| Anslutnigskabelns längd | 3,5 m |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Svart 30cm
Dekorativ krans i svart med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
275 kr
/ st
Nyhet
