Klotlampa Opal LED 806lm E27 3000K
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈60W
- Ljusflöde 806 lm
- Färgtemperatur 3000K
5,9W 3000K LED Klotlampa Filament Opalvit 806lm med E27 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Klotlampa LED Filament Opalvit 5,9W 806lm E27 3000K
Helt opal lampa med 806lm och E27-sockel. Färgtemperaturen är 3000K.
Livslängd - 25.000 tim
Dimbar - Nej
Färgtemp - Varmvit 3000K
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Klot |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 5,9W |
| Ersätter | ≈60W |
| Ljusflöde | 806 lm |
| Färgtemperatur | 3000K |
| Färg | Opalvit |
Teknisk information
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | D |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 25.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 45 mm |
| Höjd | 84 mm |
| Djup | 45 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Klotlampa LED Matt 150lm E14 2700K 2-pack
2-pack 1,4W 2700K LED Klotlampa Matt 150lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈16W
- Ljusflöde 150 lm
- Färgtemperatur 2700K
35 kr
/ st
Star Trading
Klotlampa LED 250lm E27 Opalvit 2700K Dim
Dimbar 3,5W 2700K LED Klotlampa Filament Opalvit 250lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
43 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Klotlampa LED 250lm E14 Opalvit 2700K Dim
Dimbar 3,5W 2700K LED Klotlampa Filament Opalvit 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
43 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Klotlampa LED Matt 250lm E14 2700K 2-pack
2-pack 2,5W 2700K LED Klotlampa Matt 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
39 kr
/ st
Star Trading
Klotlampa Soft Glow LED 250lm E14 2100K Dim
Dimbar 3,2W 2100K LED Klotlampa Soft Glow 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2100K
42 kr
/ st
Nyhet
