Dew Drops String utomhus 200 LED Varmvit/Silver med trafo
Ljusslinga 200 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel. Med trafo för utomhusbruk.
Läs mer
Dew Drops String utomhus 200 LED Varmvit/Silver för trafo
Ljusslinga 200 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel för utomhusbruk.
Tunn platt slinga med små ljuspunkter för utomhusbruk, perfekt och enkel att använda i träd, buskar, trappräcken mm. Transparent kabel med 200 varmvita LED, 7,5cm mellan varje lampa ger en slinga på ca 15m.
Star Trading Art.nr: 590-82
Specifikation
| Längd | 1500 cm |
| Antal ljuskällor | 200 st |
| Ljuskälla | LED |
| Sockel | - |
| Strömbrytare | - |
| Total effekt | 3,2W |
| Anslutnigskabelns längd | 500 cm |
| Transformator | 31V DC 3.6W IP44 Schuko-kontakt |
| IP-klass | IP44 |
Majlis Edholm frågade
för 5 månader sedan
Är det ok att använda den inomhus
Butiken svarade
Hej!
Ja, det går bra att ha den inomhus också.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Dew Drops Tub 40 LED Silver Batteri
Ljusslinga 40 LED med varmvitt ljus och silverfärgad kabel som drivs av batteri.
55 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Gardin 100cm
149 kr
109 kr
/ st
Underbar dekorationsslinga med dew drop för inomhusbruk.
Nyhet
-27%
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED 400cm
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops. Slingan är silverfärgad med varmvitt ljussken.
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer
45 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Ljusslinga Dew Drop LED Multi
Dekorativ ljusslinga med 40 stycken multifärgade LED dew drops.
- Färgtemperatur RGB
- Specialegenskaper Timer
49 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Dew Drop Ljusslinga 100LED
6 meter Ljusslinga med 100 varmvita LED
- Färgtemperatur 2800K
129 kr
/ st
