Krans Curly Krom 30cm
Dekorativ kromfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
Läs mer
Krans Curly Krom 30cm
Dekorativ kromfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
Kransen har 40 LED-ljuspunkter med varmvitt sken. Dimmer i tre steg och timer.
Fin dekoration att hänga i fönstret.
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Krans |
| Storlek | 30 cm |
| Färg | Silver |
| Material | Metall |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,38W |
| Ljusflöde | 81 lm |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Transformator | JT-DC3.2V0.64W-H5 |
| Timeregenskaper | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Ja |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Djup | 8 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 30 cm |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Svart 30cm
Dekorativ krans i svart med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
275 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Krans Curly Mässing 45cm Dimbar
Dimbar Dekorativ mässingsfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
- Färgtemperatur 2600K
- Specialegenskaper Timer
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
359 kr
/ st
Nyhet
