Krans Curly Krom 45cm Dimbar
- Storlek 45 cm
- Specialegenskaper Timer
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
Dimbar Dekorativ kromfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
Läs mer
Krans Curly Krom 45cm Dimbar
Dekorativ kromfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
Kransen har 50 LED-ljuspunkter med varmvitt sken.
Dimmer i tre steg och timer.
Fin dekoration att hänga i fönstret.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande
Specifikation
Egenskaper
| Modell | Krans |
| Storlek | 45 cm |
| Färg | Silver |
| Material | Metall |
| Färgtemperatur | 2600K |
| Specialegenskaper | Timer |
Teknisk information
| Total effekt | 0,6W |
| Ljusflöde | 82 lm |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | 230V |
| Transformator | JT-DC3.2V0.64W-H5 |
| Timeregenskaper | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Ja |
| Varumärke | Star Trading |
| IP klass | IP20 |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Djup | 8 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Anslutningskabelns längd | 500 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Krans Curly Svart 30cm
Dekorativ krans i svart med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
275 kr
/ st
Star Trading
Krans Curly Mässing 45cm Dimbar
Dimbar Dekorativ mässingsfärgad krans med dew drop ljusslinga för inomhusbruk.
- Färgtemperatur 2600K
- Specialegenskaper Timer
- Timeregenskaper 6 h på, 18 h av, repeterande
359 kr
/ st
