Kronljuslampa LED 470lm E14 2700K
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
4,2W 2700K LED Kronljuslampa Filament 470lm med E14 sockel för 230V.
Läs mer
Energiklass
Produktinformationsblad
Kronljuslampa LED Filament 4,2W 470lm E14 2700K
Kronljuslampa med klart glas, LED och E14-sockel. Färgtemperaturen är 2700K.
Livslängd - 15.000 tim
Dimbar - Nej
Färgtemp - Varmvit 2700K
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Kron |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 4,0W |
| Ersätter | ≈40W |
| Ljusflöde | 470 lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Färg | Klar |
Teknisk information
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230V |
| Energimärkning | E |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| Färgåtergivning | Ra80 |
| Omgivningstemperatur | -20° - +40° |
| Medellivslängd | 15.000 tim |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Bredd | 35 mm |
| Höjd | 98 mm |
| Djup | 35 mm |
Liknande produkter
Star Trading
Kronljuslampa LED Matt 470lm E14 2700K 2-pack
2-pack 4,5W 2700K LED Kronljuslampa Matt 470lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Nej
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
44 kr
/ st
Star Trading
Kronljuslampa LED 250lm E27 2700K Dim
Dimbar 2,5W 2700K LED Kronljuslampa Filament 250lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
32 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa LED 470lm E27 2700K Dim
Dimbar 4,2W 2700K LED Kronljuslampa Filament 470lm med E27 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈40W
- Ljusflöde 470 lm
- Färgtemperatur 2700K
34 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Kronljuslampa LED 250lm E14 Vita Filament 2700K Dim
Dimbar 2,5W 2700K LED Kronljuslampa Vita Filament 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2700K
41 kr
/ st
Star Trading
Kronljuslampa Soft Glow LED 250lm E14 2100K Dim
Dimbar 3,2W 2100K LED Kronljuslampa Soft Glow 250lm med E14 sockel för 230V.
- Dimbar Ja
- Ersätter ≈25W
- Ljusflöde 250 lm
- Färgtemperatur 2100K
42 kr
/ st
Nyhet
