LED Driver/Trafo 24V DC 150W
Lägsta pris senaste 30 dagarna: 675 kr
- IP klass IP20
- Effekt 75-150W
- Spänning 24V DC
150W 24V LED Driver/Transformator.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
Läs mer
LED Driver/Transformator 24V DC 150W
POWELED är en elektronisk strömförsörjning med konstant spänning.
Den används för att driva LED remsor
Överspänning och kortslutnings skydd
Watt: 75-150W
Omgivningstemperatur: 5-25°C
Specifikation
Egenskaper
| Typ | LED Driver |
| Effekt | 75-150W |
| Spänning | 24V DC |
| Dimbar | Nej |
| Färg | Vit/Blå |
| Material | Plast |
Teknisk information
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Kanlux |
| Skyddsklass | II |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 205 mm |
| Bredd | 71 mm |
| Höjd | 35 mm |
Liknande produkter
Kanlux
LED Driver/Trafo 24V DC 100W
100W 24V LED Driver/Transformator.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
- IP klass IP20
- Effekt 50-100W
- Spänning 24V DC
549 kr
/ st
Nyhet
Kanlux
LED Driver/Trafo 24V DC 30W
30W 24V LED Driver/Transformator.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
- IP klass IP20
- Effekt 9-30W
- Spänning 24V DC
195 kr
/ st
Kanlux
LED Driver/Trafo 12V DC 100W
100W 12V LED Driver/Transformator.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
- IP klass IP20
- Effekt 50-100W
- Spänning 12V DC
549 kr
/ st
Nyhet
Kanlux
LED Driver/Trafo 24V DC 200W IP67
200W 24V IP67 LED Driver/Transformator.
- IP klass IP67
- Effekt 120-200W
- Spänning 24V DC
849 kr
/ st
Nyhet
Kanlux
LED Driver/Trafo 24V DC 200W
200W 24V LED Driver/Transformator.
In- och utgående kablar sitter på varsin sida.
- IP klass IP20
- Effekt 120-200W
- Spänning 24V DC
895 kr
/ st
Nyhet
