Ljusslinga Festival Risbollar Vit
Ljusslinga med vita risbollar för inomhusbruk.
Läs mer
Ljusslinga Festival Risbollar Vit
Ljusslinga fint dekorerad med vita risbollar för inomhusbruk. Ljusslingan har 10 LED-ljuskällor med varmvitt sken. En härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest.
Specifikation
| Färg | Vit |
| Typ Av Ljuskälla | LED |
| Ljusfärg | Varmvit |
| B/H/D | 135/7,5/7,5 cm |
| Antal ljuskällor | 10 st |
| Avstånd mellan lampor | 15 cm |
| Sockel | Ej Utbytbar |
| Medelivslängd | 10.000 h |
| Strömbrytare | Integrerad |
| Total effekt | 0,30 W |
| IP-klass | IP20 |
| Transformator | 3V DC 1,2VA IP20 Eurokontakt |
Helena Andersson Sarmiento frågade
för 6 månader sedan
Är bollarna gjorda av riktig papperskvalitet?
Butiken svarade
Hej!
Ja, det är det.
Sofie Sigvardsson frågade
för 7 månader sedan
Hej hur lång är sladden till eluttaget dvs hur långt från första bollen är eluttage? Och hur långt är det från första till sista boll?
Butiken svarade
Hej!
Anslutningskabeln är 3m lång och det är 1,35m mellan första och sista lampan.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Selecta LED 14m
Vår serie av slingor med utbytbara LED finns i två längder.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
698 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Mirrola LED
Fin dekorationsslinga med 10 LED-ljus-hjärtan med spegeleffekt.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
Star Trading
Ljusslinga Svart 4-meter Dew Drop LED Utomhus
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops, med batteridosa för utomhusbruk
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
59 kr
/ st
