Ljusslinga Svart 4-meter Dew Drop LED Utomhus
- Färgtemperatur Varmvit
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops, med batteridosa för utomhusbruk
Läs mer
Ljusslinga Svart 4-meter Dew Drop LED Utomhus
Batteridriven ljusslinga med 40 stycken LED dew drops, med batteridosa för utomhusbruk.
Slingan är svart med varmvitt ljussken.
Timerfunktionen gör det enkelt att ställa in när slingan ska vara tänd.
Användbar slinga för blomsterarrangemang mm.
Batteri: 3 batteri AA ingår ej.
Timer: 6 h på, 18 h av, repeterande.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 40 |
| Effekt | 0,4W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Svart |
| Kabelfärg | Svart |
| Specialegenskaper | Timer |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
Teknisk information
| Total effekt | 0,4W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP44 |
| Varumärke | Star Trading |
Mått
| Längd | 400 cm |
| Anslutningskabelns längd | 30 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
Star Trading
Ljusslinga Woodworks LED
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Mirrola LED
Fin dekorationsslinga med 10 LED-ljus-hjärtan med spegeleffekt.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
