Ljusslinga Mirrola LED
- Färgtemperatur Varmvit
Fin dekorationsslinga med 10 LED-ljus-hjärtan med spegeleffekt.
Läs mer
Fin dekorationsslinga med 10 LED-ljus-hjärtan med spegeleffekt
Kan användas vid diverse dekorationer, tex dukningar, blomsterarrangemang, på väggen osv. Slingan är batteridriven och har en smidig timerfunktion. Dekorationerna är försedda med skyddsplast som skall tas bort före användning.
Star Trading Art.nr: 726-58
Specifikation
Egenskaper
| Antal lampor | 10st |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Silver |
| Kabelfärg | Transparent |
Teknisk information
| Sockel | Ej utbytbar |
| Total effekt | 0,6W |
| Typ av ljuskälla | LED |
| Medellivslängd | 5 000 tim |
| Spänning | 4,5V DC |
| Batteriinformation | 3 batterier AA ingår ej. Brinntid ca. 100h. |
| Timer | 6 h på, 18 h av, repeterande |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 5,5 cm |
| Höjd | 5,5 cm |
| Anslutningskabelns längd | 50 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusslinga Dew Drops 96 Flower Vit
Vacker batteridriven ljusslinga med 96 LED dew drops med kallvitt ljus fördelade på 8 blommor.
145 kr
/ st
Nyhet
Star Trading
Reservlampa Selecta LED, 2-pack
2-pack E12 ljuskälla. Med filament och klart hölje.
- Dimbar Nej
- Ljusflöde 50 lm
- Färgtemperatur 2.700ºK
29 kr
/ frp
Star Trading
Ljusslinga krabbljusslinga 7,2m
Krabbljusslinga med 720 kallvita LED Dew Drops på 7,2 m silverkabel – perfekt för julgran, dukning eller annan dekor
- Färgtemperatur 2900K
495 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Woodworks LED
Dekorativ ljusslinga med vita renhuvuden i trä.
- Färgtemperatur Varmvit
89 kr
/ st
