Ljusslinga Ivy
- Färgtemperatur Varmvit
- Specialegenskaper Timer 6h på, 18h av, repeterande
Dekorativ ljusslinga med konstgjorda blad av murgröna, 20 varmvita ljuspunkter lindade runt löven, för inomhusbruk.
Läs mer
Ljusslinga Ivy
Dekorativ ljusslinga med konstgjorda blad av murgröna, 20 varmvita ljuspunkter lindade runt löven, för inomhusbruk. En vacker dekoration för hemmet, till exempel för dukning. Batteridriven med timerfunktion.
Specifikation
Egenskaper
| Lamptyp | Ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Antal lampor | 20 |
| Effekt | 0,1W |
| Färgtemperatur | Varmvit |
| Färg | Grön |
| Kabelfärg | Transparent |
| Specialegenskaper | Timer 6h på, 18h av, repeterande |
Teknisk information
| Spänning | Batteri |
| Batteriinformation | 2 batterier AA (ingår ej). Brinntid ca. 80h. |
| Strömbrytare | Integrerad |
| IP klass | IP20 |
| Varumärke | Star Trading |
| CE-märkt | Ja |
Mått
| Längd | 2 m |
| Anslutningskabelns längd | 30 cm |
| Avstånd mellan lampor | 10 cm |
Liknande produkter
Star Trading
Ljusgardin Sherrie 1x2m Varmvit
Tunna diskreta transparenta kablar, storlek 1x2m. 10 strängar med 20 små varmvita LED ljuspunkter på varje sträng
- Färgtemperatur 2700K
215 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga String Light Vit
Partyljusslinga för utomhusbruk med 10 st klara
366 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Fiore
Batterdriven dekorationsslinga med metallblommor i vitt och beige.
- Färgtemperatur 2500K
- Specialegenskaper Timer 6h på, 18h av, repeterande
89 kr
/ st
Star Trading
Ljusslinga Berry Bubbel
Ljusslinga med 50 varmvita LED-ljuskällor för utomhusbruk.
149 kr
/ st
