Ljusstake Forest Friends
Skogens djur i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä.
Läs mer
Ljusstake Forest Friends
Skogens djur i form av en adventsljusstake, tillverkad i trä. Ljusstaken ger en fantastisk härlig och mysig julstämning. Placera den i ett fönster, på en hylla eller och på en skänk. Djuren på ljusstaken kan vara bambi, räv, isbjörn, uggla och kanin som alla står vid granen. Julens mysigaste dekoration som kan stå kvar så länge man vill, kanske året runt?
Star Trading Art.nr: 652-88
Specifikation
| Färg | Vit |
| B/H/D | 44/19/9 cm |
| Antal ljuskällor | 5 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Medellivslängd | 1000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 15 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Pippi Långstrump Ljusstake Vinter 5-armad
Pippi Långstrump i vinterkläder adventsljusstake
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
395 kr
/ st
Star Trading
Pippi Långstrump Ljusstake Lucia 5-armad
Pippi Långstrump firar Lucia med sina vänner
- Typ av ljuskälla LED
- Spänning Batteri
- Timer 6 h på, 18 h av, repeterande
395 kr
/ st
