Ljusstake Karin Grå
Traditionell 7-armad träljusstake, målad i vår populära färg elefant.
Läs mer
Ljusstake Karin Grå
Traditionell 7-armad träljusstake, målad i vår populära färg elefant. En dekorativ ljusstake som sprider adventstämning i hemmet.
Specifikation
| Färg | Grå |
| Typ Av Ljuskälla | Glödlampa |
| B/H/D | 42/34/7 cm |
| Antal ljuskällor | 7 st |
| Ljuskälla | Ingår |
| Sockel | E10 |
| Medelivslängd | 1000 h |
| Strömbrytare | Ja |
| Total effekt | 21 W |
| Anslutningskabelns längd | 180 cm |
| IP-klass | IP20 |
Brith-Marie Östberg frågade
för 7 månader sedan
Mått på adventsljusstaken Karin?
Butiken svarade
Hej!
Den är 42cm bred, 34cm hög och 7cm djup.
Specifikation
Liknande produkter
Star Trading
Ljusstake Vind Beige 65cm
En väldigt fin och stämningsfull adventsljusstake.
864 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vika Vit Batteri
Batteridriven ljusstake med en klassisk form som sprider fint ljus med sina tre LED lampor.
389 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Plate Svart 45cm
Svart betsad, modern adventsljusstake tillverkad i trä med matchande metall dekoration.
735 kr
/ st
Star Trading
Ljusstake Vika Brun Batteri
Batteridriven ljusstake med en klassisk form som sprider fint ljus med sina tre LED lampor.
389 kr
/ st
